Школярі Першотравенська наступного тижня йдуть на канікули
![Школярі Першотравенська наступного тижня йдуть на канікули Школярі Першотравенська наступного тижня йдуть на канікули](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/08.10.2020/cff31496e845c5edf6849831af390f86.jpeg&size=1200x800)
Осінній відпочинок розпочнеться вже 15 жовтня. Напередодні, 12 та 13 жовтня, навчання у школах проходитиме дистанційно. Таке рішення прийняла Першотравенська міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє пресслужба Першотравенської міської ради.
У Першотравенську школярам залишилося вчитися тільки три дні. 9 жовтня всі ще йдуть до своїх шкіл, 12 та 13 жовтня заняття проводитимуться дистанційно, а вже з 15 жовтня розпочнуться осінні канікули. Таке рішення було прийнято з метою запобігання поширенню на території міста COVID-19 під час організації та проведення виборів.
«Обґрунтуванням такого рішення є несприятлива епідеміологічна обстановка у місті щодо стану захворюваності на ГРВІ, а також виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», — йдеться у повідомленні.